Publikuar: Mar 20 2021 08:13

Shes celular j7 2015

LEK

Publikuar: Mar 20 08:13
Shikime: 2
Shes celular ne gjendje funksionale te mire, pa probleme. Nga mbrapa ka vetem 1 ngjites qe mbulohet me cover pa problem si ne foton 2 ( jo i thyer). Bashk me celularin jepet dhe karikuesi

Cmimi 5000 lek i padiskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699311202

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione