Publikuar: Dhj 27 2020 08:35

Samsung j7 2018

EUR

Publikuar: Dhj 27 08:35
Shikime: 2
Shitet Samsung j7 ngjyre Zi📲.
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire😍.
Memorja 16 gb dhe 3 ram.
Shoqerohet me aksesoret si cover,karikues dhe kufje te reja☑️
Cmimi:120 mije lek
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698433026

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione