Publikuar: Nën 08 2021 01:34

Samsung Galaxy J7 2017 dhe sd card 16gb

LEK

Publikuar: Nën 08 01:34
Shikime: 3
shitet samsung j7 2017 i perdorur me sc card 16gb te re
parametrat e cel: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_(2017)-8675.php
cmimi 120 mije lek i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione