Published: Korr 16 2018 04:08

Shitet Nokia Lumia 530 50mij lek

LEK

Published: Korr 16 04:08
Views: 25
Nokia Lumia 530 me dy karta.Gjendje super,po thuajse i ri pa asnje gervishtje,Eshte super smartphone shitet per arsye mos perdorimi.Ka super volum tek te dyja bokset dhe bateria zgjat shume.Telefoni shoqerohet me klluf mbrojtes dhe karikusi.Per me teper shkruash edhe ne What's Up ose Viber.
Vendodhja Tirane.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
25
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698605890

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information