Publikuar: Jan 09 2017 06:39

Xiaomi redmi 4A i ri ne kuti Global Version

LEK

Publikuar: Jan 09 06:39
Shikime: 4
Shes telefon XIAOMI REDMI 4A Global Version.Telefoni shoqerohet me aksesoret perkates :USB cable + karikuesi. Akull te ri eshte super telefon ,te dhenat i ka me poshte:
Cpu- snapdragon 425 Quad-core 1.4 ghz
Ram&rom 2 GB&16GB
Camera:13&5 mp
Battery:3120 mah
Display:1280&720
Mobile network :2G/3G/4G
Madhesia :5 inç
Android version:6.0 Miui 8
Release date : 2016
Dual sim ose 1 sim card dhe 1 kart memorie.
Infrared sensor (komandon tv ose kondicioner dvd etj.)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696597732

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione