Publikuar: Shk 25 2023 01:18

Servis

EUR

Publikuar: Shk 25 01:18
Shikime: 1
Ofroj,riparime ne qark me pajisjet me te fundit ne treg. Nje sere sherbimesh si :
- Problem Audio
- Problem Touch
- Problem Wifi
- Problem IC
Bluetooth
- Problem me karikimim, bazen e karikimit
- Rikuperimin e te dhenave kur telefoni nuk ka shenja jete etj.
Ekran LCD per shum modele telefonash karikues origjinal dhe xham mbrojtes me cilsi dhe garanci operojm edhe online me poste  kudo ne shqiperi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione