Publikuar: Sht 22 2023 07:29

LG Velvet 5G 8/128 shitet ndrroet

LEK

Publikuar: Sht 22 07:29
Shikime: 108
LG Velvet 5G 8gb ram 128gb memorje gjendje shume te mir pune dhe fizike sapo ardh nga anglia versioni korean versioni me i mir 6.8 inc ekran P Oled super parametra dhe performance bateria ne gjendje maksimale man shume shitet 220 mij lek cmim i padiskutueshem ose ndrroet me tel tj dhe fiference nga ju flm.Tel ose whatsap 0675545342
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
108
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0675545342

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione