Publikuar: Sht 21 2019 10:43

Shitet HTC ONE M7 32/2 GB

LEK

Publikuar: Sht 21 10:43
Shikime: 1
Shes HTC ONE M7 32 GB MEMOREJE DHE 2 G RAM E SHES ME CMIM TE LIR SEPSE I MUNGON KAPAKU TEK BOKSI I VESHIT. CDO GJE TJETER ESHT NE RREGULL.. NUMRI I TELEFONIT 0699735847 EDHE NE WhatsApp.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699735847

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione