Kerkoj ekran per Samsung galaxy s4

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: endri 10 Sht 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Kerkoj ekran per Samsung galaxy s4 prodhim American ose nderrohet me iphon 5 plus dhe diferencen....celulari esht I vecant ngjyr Lela I ber me porosi ne amerik..cel.ka ekranin e thyer..
Leaflet
Në fillim