Publikuar: Qer 22 2022 02:00

iphone 7 plus 128gb

LEK

Publikuar: Qer 22 02:00
Shikime: 97
ndrohet telefoni iphone 7 plus 128 gb me baterin te ven te re me telefon android te de njejtes vlere dhe me baterin e mire ose shitet
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione