Publikuar: Jan 08 2017 08:04

iPhone 7+ I pahapur

EUR

Publikuar: Jan 08 08:04
Shikime: 8
IPHONE 7 Plus, 32 gb, black
Iphone eshte ne paketimin e tij origjinal. Eshte blere ne daten ne 5 janar ne greqi ne nje dyqan zyrtar Apple. Per me shum informacion shikojeni faqen zyrtare te dyqanit
http://www.istorm.gr


Ka nje vit garanci dhe nje case dhurate.
Shitet sepse personi per te cilin u ble kerkon telefon me te vogel. Sic mund ta shikoni dhe tek faqja Istorm cmimi qe eshte blere Iphone eshte 969 euro.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692511615

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione