Publikuar: Maj 03 2022 10:02

Shiten iphone 6/6s 16gb/ 6 s 64, gjendje super!

LEK

Publikuar: Maj 03 10:02
Shikime: 2
Shiten iphone! iPhone 6 16 gb,bateri 100 % ,finger ok! iPhone 6s 16 gb gjendje super ,bateri health 100%! iPhone 6s 64 gjendje 10/10,bateri health 100%,finger ok. iPhone 6 60 mije lek, iPhone 6s 16 75 mije lek dhe iPhone 6s 64 85 mije lek!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0685534480

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione