Publikuar: Mar 12 2023 08:58

Okazion Iphone 6 dhe 6s

EUR

Publikuar: Mar 12 08:58
Shikime: 3
Shiten 2 iphone 6 dhe 6s ne gjendje te mire pa gervishtje dhe pjese origjinale.Tel ta pahapur dhe te mirembajtur!
Shiten per arsye mosperdorimi.
Shoqerohen me cover xham mbrojtes dhe karikues!
Shiten dhe tek e tek!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione