Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 09 2022 02:23

Oferta Oferta Oferta iphone dhe samsung me keste Tech Tronic

EUR

Publikuar: Shk 09 02:23
Shikime: 5
🔻Ne Kemi Vertet Oferta , Nxitoni Ti Zbuloni !

iPhone
7 32GB➖139 € 👉🏼 700L/Muaj
7+ 32GB➖199 € 👉🏼 1.000 L/Muaj
7+ 128GB➖235 € 👉🏼 1100 L/Muaj
8+ 64GB➖275 € 👉🏼 1.300 L/Muaj
XR 64GB➖295 € 👉🏼 1.400 L/Muaj
X 64GB➖305 € 👉🏼 1.500 L/Muaj
X 256GB➖329 € 👉🏼 1.600 L/Muaj
XS 64GB➖329 € 👉🏼 1.600 L/Muaj
XS MAX 64GB➖399 € 👉🏼 1.970 L/Muaj
XS MAX 256GB➖455 € 👉🏼 2.200 L/Muaj
SE 64GB➖279 € 👉🏼 1.400 L/Muaj
11 64GB➖429 € 👉🏼 2.100 L/Muaj
11 128GB➖455 € 👉🏼 2.200 L/Muaj
11 PRO 64GB➖515 € 👉🏼 2.500 L/Muaj
11 PRO 256GB➖559 € 👉🏼 2.700 L/Muaj
11 PRO MAX 64GB➖609 € 👉🏼 3.000 L/Muaj
11 PRO MAX 256GB➖659 € 👉🏼 3.200 L/Muaj
12 MINI 64GB➖479 € 👉🏼 2.300 L/Muaj
12 64GB➖589 € 👉🏼 2.900 L/Muaj
12 PRO 128GB➖759 € 👉🏼 3.700 L/Muaj
12 PRO 256GB➖799 € 👉🏼 3.900 L/Muaj
12 PRO MAX 128GB➖879 € 👉🏼 4.300L/Muaj
12 PRO MAX 256GB➖929 € 👉🏼 4.500 L/Muaj

Samsung
A12 32/3➖145 € 👉🏼 740 L/Muaj
A32 64/4➖209 € 👉🏼 1.000 L/Muaj
A51 128/6➖209 € 👉🏼 1.000 L/Muaj
A71➖259 € 👉🏼 1.300 L/Muaj
A90➖229 € 👉🏼 1.00 L/Muaj
S7 Edge➖142 € 👉🏼 720 L/Muaj
S8➖149 € 👉🏼 760 L/Muaj
S10 Plus➖265 € 👉🏼 1.300 L/Muaj
S20 5G➖409 € 👉🏼 2.000 L/Muaj
S20 Plus 5G➖485 € 👉🏼 2.400 L/Muaj
S20 Ultra 5G➖519 € 👉🏼 2.500 L/Muaj
S21 5G➖499 € 👉🏼 2.460 L/Muaj
S21 Plus 5G➖569 € 👉🏼 2.800 L/Muaj
Note 9 128GB➖259 € 👉🏼 1.300 L/Muaj
Note 10 5G 256GB➖319 € 👉🏼 1.600 L/Muaj
Note 10 Plus 5G 256GB➖379 € 👉🏼 1.870 L/Muaj
Note 20 5G 256GB➖465 € 👉🏼 2.280 L/Muaj
Note 20 Ultra 256GB 5G➖665 € 👉🏼 3.200 L/Muaj

6 Muaj Garanci ( Cover & Xham Dhurate )
Mundesi Blerje Me Keste Vetem Me Karte ID, Interesa Shume Te Ulta
Cilesia E Produkteve Tona Na Ben Ne Te Vetmit Me 5.0 ⭐️ Review Ne Google

Transporti FALAS Ne Te Gjithe Shqiperine
Na Gjeni Ne Hyrje Te Rruges “Myslym Shyri” Kur Vjen Nga 21 Dhjetori , 200 m Ne Krahe Te Djathte Sapo Kalon BKT.
0674000067 / 0677000067
[email protected]
Përshkrimi i linkut

Tech Tronic Al

Tech Tronic me punën e tyre kanë filluar në vitin 2016 kur edhe hapën dyqanin e tyre të parë, kurse si faqe interneti për të fituar tregje të reja ata kanë filluar punë duke hapur edhe një dyqan online rreth elektronikës në vitin 2019.

Në Tech Tronic ju do të gjeni brandet më të fundit të paisjeve elektronike, përfshirë Telefona, Tableta, Laptopa dhe Aksesorë. Ne jemi gjithmonë në gjendje të ofrojmë çdo gjë nga elektronika e fundit me çmime të shkëlqyera

Sektori i telefonisë ka regjistruar një trend rritjeje këto dhjetë vitet e fundit. Gara për të pasur modelin e fundit të celularit i ka dhënë gjithashtu rritje dhe përhapje tregut të elektronikës.

Tech Tronic informohet vazhdimisht për risitë në vendet më të zhvilluara duke i sjellë ato në Shqipëri për të mundësuar që ato të jenë në dorën e çco klienti shqiptar dhe për të përmirsuar cilësinë e jetesës së tyre.

Në dyqanin e Tech Tronic klientët gjejnë gjithçka të lidhet me celularët dhe laptopat me garanci dhe me kualitet.

Cilësija e produkteve tona dhe korektësia në shërbim bëjnë që Tech Tronic të jetë zgjedhja e qindra klientëve të kënaqur çdo vit.

Pse pikërisht të na zgjidhni ne?

● Cmimet më konkurruese dhe shërbimin më të mirë
● Testimin e çdo produkti para dërgesës
●Lehtësimi e procesit te blerjes dhe pagesës
● Jemi të vendosur t’ju japim zgjidhjet më perfekte në fushën e teknologjisë
● Gjithmonë përpiqemi t’i japim klientëve shërbim në nivele të larta

Ne ju ofrojmë:
● Celularë Dhe Laptop 
● Financojme Blerje Me Keste 1-36  Muaj Me Interesat Me Te Ulta
● Produktet Tona Jane Me Garanci Europiane Dhe Amerikane

Bli Online, Bli i Sigurt !

Tech Tronic ofron transportin më të shpejtë të mundshëm për dorëzimin e produktit. Përveç shërbimit online,  kemi dhe dyqanin tonë fizik ku mund të na vizitoni çdo ditë gjatë javës ose na kontaktoni dhe ne do ju përgjigjemi me shumë kënaqësi.

Na Gjeni Ne Hyrje Te Rruges “Myslym Shyri” Kur Vjen Nga 21 Dhjetori , 200 m Ne Krahe Te Djathte Sapo Kalon BKT.

☎️ 0674000067

💌 [email protected]

www.techtronic.al

https://www.instagram.com/techtronic.al/

Tik-Tok  https://www.tiktok.com/@techtronic_al

Faleminderit që Na Zgjidhni Ne !
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Tregoje në hartë

+355674000067

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Tech Tronic me punën e tyre kanë filluar në vitin 2016 kur edhe hapën dyqanin e tyre të parë, kurse si faqe interneti për të fituar tregje të reja ata kanë filluar punë duke hapur edhe një dyqan online rreth elektronikës në vitin 2019.

Në Tech Tronic ju do të gjeni brandet më të fundit të paisjeve elektronike, përfshirë Telefona, Tableta, Laptopa dhe Aksesorë. Ne jemi gjithmonë në gjendje të ofrojmë çdo gjë nga elektronika e fundit me çmime të shkëlqyera

Sektori i telefonisë ka regjistruar një trend rritjeje këto dhjetë vitet e fundit. Gara për të pasur modelin e fundit të celularit i ka dhënë gjithashtu rritje dhe përhapje tregut të elektronikës.

Tech Tronic informohet vazhdimisht për risitë në vendet më të zhvilluara duke i sjellë ato në Shqipëri për të mundësuar që ato të jenë në dorën e çco klienti shqiptar dhe për të përmirsuar cilësinë e jetesës së tyre.

Në dyqanin e Tech Tronic klientët gjejnë gjithçka të lidhet me celularët dhe laptopat me garanci dhe me kualitet.

Cilësija e produkteve tona dhe korektësia në shërbim bëjnë që Tech Tronic të jetë zgjedhja e qindra klientëve të kënaqur çdo vit.

Pse pikërisht të na zgjidhni ne?

● Cmimet më konkurruese dhe shërbimin më të mirë
● Testimin e çdo produkti para dërgesës
●Lehtësimi e procesit te blerjes dhe pagesës
● Jemi të vendosur t’ju japim zgjidhjet më perfekte në fushën e teknologjisë
● Gjithmonë përpiqemi t’i japim klientëve shërbim në nivele të larta

Ne ju ofrojmë:
● Celularë Dhe Laptop 
● Financojme Blerje Me Keste 1-36  Muaj Me Interesat Me Te Ulta
● Produktet Tona Jane Me Garanci Europiane Dhe Amerikane

Bli Online, Bli i Sigurt !

Tech Tronic ofron transportin më të shpejtë të mundshëm për dorëzimin e produktit. Përveç shërbimit online,  kemi dhe dyqanin tonë fizik ku mund të na vizitoni çdo ditë gjatë javës ose na kontaktoni dhe ne do ju përgjigjemi me shumë kënaqësi.

Na Gjeni Ne Hyrje Te Rruges “Myslym Shyri” Kur Vjen Nga 21 Dhjetori , 200 m Ne Krahe Te Djathte Sapo Kalon BKT.

☎️ 0674000067

💌 [email protected]

www.techtronic.al

https://www.instagram.com/techtronic.al/

Tik-Tok  https://www.tiktok.com/@techtronic_al

Faleminderit që Na Zgjidhni Ne !
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355674000067

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione