Publikuar: Gush 22 2022 10:36

Iphone 6 shitet

LEK

Publikuar: Gush 22 10:36
Shikime: 3
•Jo me shum se 1 vit i perdorur.
• 2Gb ram dhe 16gb hapsir.
•Ngjyra:E zeze
•Bateria:95%
•Kllef mbrojetes falas .
Gjendja e telefonit :97%
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne whatsapp:0683947538
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683947538

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione