Vodafone Smart III 975

5 000 LEK

Shitet nga: Berti 02 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 600 LEK / muaj

Shitet Vodafone Smart III 975 i ardhur nga greqia punon edhe me karta te tjera celulare,telefoni eshte i paster dhe pa asnje difekt,fotot jane reale te celularit me te gjitha programet e parainstaluara qe nga prodhimi tamam sic duket ne foto,bateria ne gjendje shume te mire.Shitet 5 000 lek.
Te dhenat mund ti shikoni tek:
http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_iii_975-5464.php
Leaflet
Në fillim