Ofert. Sony xperia z3+ i ri ne kuti. 130€

130 EUR

Shitet nga: Miri.miri 30 Korr 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony
Shitet sony xperia z3+. I ri ne kuti me cdo gje origjinale. Madje dhe xham mbrojtes + kellef.
3 gb ram 32 gb rom. 5.5 inch. 2.2 ghz processor octa core. Super i shpejte. 21mpx camera dhe 8 mpx front camera. Waterproof. 130€
Miri.miri
0699442393
Leaflet
Në fillim