PS 3

130 LEK

Shitet nga: Savjan 16 Sht 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony
Shes ps 3 ne gjendje te mire pune me disa lojra te instaluara si psh gta blur fifa17 pro2018 pro2013 pro2015 call of duty 2 naruto dhe nje disk god of war e shes 130 mije lek
Leaflet
Në fillim