Sony Ericsson XPERIA X1

15 EUR

20 EUR

Shitet nga: Miri 21 Maj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Sony Ericsson
Modeli
Xperia X10
Eshte me windos dhe eshte ne greqisht
Leaflet
Në fillim