Aksesore Origjinal 100%

0 LEK

Shitet nga: Aksesor org 10 Korr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shiten Karikues dhe kufje origjinale kutie si me poshte
Karikues Samsung Super Fast Charge nga te dyja anet type-c per te gjitha modelet samsung 3000 lek te reja
Karikues Samsung Fast Charge i zi me dy fisha origjinale type-c hequr nga kutia A51 25 mije leke
Karikues iPhone 2 cope njera e paperdorur 100% origjinale me koke karikimi angleze dhe amerikane 25 mije leke copa
Kufje origjinale hequr nga kutia iphone x paperdor fare per iphone 7 deri 11 pro max 25 mije lek

Te gjitha bashke kane cmim tjeter ose nderrohen me cel jane produkte origjinale kujt i interesojn jan dine vleren dhe sa kushtojne kopjet ne dyqan
Aksesor org
0696944434
Leaflet
Në fillim