Samsung Galaxy s3 neo 16gb

180 LEK

Shitet nga: asg 22 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

vjen bashk me klluf dhe qese (mbrojtse xhami)
Leaflet
Në fillim