Samsung Galaxy S3

Shitet nga: kevi 22 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Samsung
Kembej motor dayand 125kubiksh nuk ka nevoje per patent motorri ecet me patent makine me letra te paguara dhe nje samsung galaxy s3 me nje makine me dekumenta ose pa dekumenta te paguara jo me shum se nje vit
Leaflet
Në fillim