OKAZION!! SAMSUNG Tab S3 ( GJENDJE PERFEKTE!)

349 EUR

5 170 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Kristi Dje 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 5 170 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Modeli
Galaxy Tab S3
Shitet Galaxy Tab S3 origjinal i Samsung
Tableta eshte ne Gjendje PERFEKTE, ASNJE SHENJE PERDORIMI!!

Gama e tabletave lider nga ana e samsungut,
Super e shpejte me android te fundit 9.
E pershtatshme per cdo pune fale ekranit te madh 9.7 inch, gjithashtu edhe si dhurat per te vegjlit!
Mban bateri 2 dite fale kapacitetit te baterise 6000 mah.
Ekrani 9.7 inch amoled i mrekullueshem dhe personalisht, gjeja me fantastike qe ka tableta, boxet AKG, per nje qartesi audioje mahnitese! Nuk do zhgenjeheni.

Te dhena te tjera teknike:
Ekrani 9.7 inch Super Amoled, 4 GB RAM, 32 GB MEMORJE, Bateri 6000 Mah, kamere 13 MP mbrapa dhe 5 Perpara, android 9 i fundit!
Leaflet
Në fillim