Samsung Galaxy S8

140 EUR

Shitet nga: denis 24 Qer 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Prodhuesi
Samsung
ne gjendje perfekte punon shum mir vete qe xhamin para e ka te thyer ne disa pjese dhe ka nje pike te zeze ne ekran xhami mbrapa eshte i thyer pak nuk ngel asnjeher
Leaflet
Në fillim