SAMSUNG GALAXY S8 64GB i zi Europian *OKAZION*

Shitet nga: @telefona_celular Sot 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S8
Shes SAMSUNG GALAXY S8 64GB/4GB ram i zi model Europian SM-G950F modeli me i mire me Android te fundit 9.0 i perdorur ne gjendje shum te mire. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Super Okazion prej vetem 27.000 Leke te reja i PADISKUTUESHEM, edhe me ekran te krisur eshte veshtir te gjesh nje Galaxy S8 me kte cmim. Na ndiqni ne instagram @telefona_celular per me shum oferta dhe cmimet me te mira ne te gjith shqiperine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim