SAMSUNG Galaxy S8 Plus (Gjendje shume te mire!)

219 EUR

279 EUR

Shitet nga: Kristi 01 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet Galaxy S8 Plus, origjinal me sistem android
I zhbllokuar per cdo karte,
ngjyre Lejla si ne foto

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, 9 ne 10!
Vjen se bashku me fish edhe karikus origjinal.

Detajet: Ekran 6.2 inch,Procesor Octa Core 2.35 ghz me 4GB RAM DDR4,
Kamer 12 MP dhe 8 ajo perpara,Memorje 64 GB lejon karte memorje

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim