Samsung S7 Edge

410 EUR

Shitet nga: samsung 03 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung S7 Edge 32 GB ne gjendje shum te mire. Tel esht bler i ri para 1 muaji ne itali (version EU) . Ka vetem nje krisje te vogel ne fund te ekranit sic dallohet dhe ne foto por qe nuk ka ndikim aspak ne perdorim. Me kuti + aksesoret origjinal. Shite sepse kam tel tjeter.
samsung
0694297742
Leaflet
Në fillim