Shitet S7 Edge

390 LEK

Shitet nga: Florid 04 Pri 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Samsung
Shitet samsung galaxy S7 Edge Verizon. Ne gjendje super. Ska asnje shenje perdorimi. Shume pak i perdorur. 32GB dhe 4GB Ram. Çmimi shume pak i diskutushem. Nr whatsapp:0675618685
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione