⚓U SHIT⚓ SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

180 000 LEK

Shitet nga: HYUNDIA SANTA FE 1.9 NAFT 2008 01 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
S6 edge ngjyr jeshil me nuanc ne gjendie te mire me shenja fare te vogla 3 Giga ram dhe 32 memorie 100% funksional pa asnje problem vetem shitet PER ME SHUM MUND TE NA GJENI NE FB NE LINKUN
https://m.facebook.com/telefonakorean/?ref=bookmarks
AOSE NE INSTA DHE FB MOBILE KOREA
HYUNDIA SANTA FE 1.9 NAFT 2008
  Online
067 42 01 923

WhatsApp:
0674201923
Leaflet
Në fillim