shitet samsung galaxy s5

250 EUR

Shitet nga: arbnor 26 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Ne gjendje te mir perdorimi me kufje dhe karikus
Leaflet
Në fillim