Samsung Galaxy S5

23 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Smart Store 26 Maj 14:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Smart Store
HP 250 SP Z2X96ES 39.6 cm (15.6") CPU I7-6500U 2X2 559 EUR
Samsung S6 Edge Plus 47 000 LEK
Lenovo A850 4GB => 13.000 Leke. 13 000 LEK
SAMSUNG S4 17 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Samsung Galaxy S5 => 23.000 Leke

MUNDESI PAGESE ME KESTE 💢
Fature te rregullt dhe garanci.🌟
Kapak + Xham Mbrojtes Dhurate🌟

Smart Store. 🌟
🌟+355675020001.🌟
Rruga e Barrikadave, përballë Gjimnazit "Sami Frashëri".

Per me shume na ndiqni ne facebook : https://www.facebook.com/Smart-Store-813359898792143/

Tel. : 0675020001
Smart Store
Tregtimi i pajisjeve kompjuterike,elektronike, teknologjise se informacionit & telekomunikacionit.Ofrimi i sherbimeve te riparimit te pajisjeve elektronike
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr.Barrikadave perballe Gjimnazit "Sami Frasheri" Tregoje në hartë
0675020001
Smart Store
0675020001
Leaflet
Smart Store
Samsung Galaxy S7 48 000 LEK
VGA Palit GeForce GTX1050Ti StormX 4.0 GB 1x HDMI, 185 EUR
Samsung Galaxy S6 36 000 LEK
Smartphone iPhone 6 16GB 39 000 LEK
Në fillim