Samsung Galaxy S5 i bardhe i ri ne kuti

280 EUR

Shitet nga: indrit 05 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 150 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shes Samsung Galaxy S5 i bardhe i ri ne kuti me te gjithe aksesoret origjinal. I sapoardhur nga USA, origjinal i operatorit At&t por i zhbllokuar me te gjithe kartat. Versioni me memorje 16gb dhe processor Snapdragon Quad Core 801. Per me shume informacione mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php
Leaflet
Në fillim