OKAZION

20 000 LEK

Shitet nga: Xhuliana 08 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet telefoni ne gjendje shume te mire. Galaxy S5 ,modeli SM-G900F, android version 6.0.1 , total space 16 GB. Ne cmim perfshihet dhe xhami mbrojtes dhe mbrojtesja e prapme (kellefi). Mban mjaftueshem bateri , ka vend per karte memorie shtese. Cmimi edhe mund te diskutohet. Faleminderit.
Xhuliana
Leaflet
Në fillim