Samsung galaxy s5

3 200 LEK

Shitet nga: Klajdi 24 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet samsung galaxy s5 esht i mbajtur mir si telefon me karikus kufje dhe kutin e vet
Leaflet
Në fillim