Samsung Galaxy S4 i ri

23 000 LEK

Shitet nga: samsung 26 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung galaxy s4 i bardhe..i ri
2 giga ram dhe 32 giga memorie
samsung
0684716252
Leaflet
Në fillim