Nderohen me samsung galaxy s5

33 000 LEK

Shitet nga: Samsung 15 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Nderoj dy celular origjinal 1 samsung galaxy s4 ne gjendje shum te mire me kas metalike dhe gomin ,anesoret jan te gervishtura..dhe samsung galaxy s2 ne gjendje te mire... me samsung galaxy s5 iphone 5s ose shiten te 2 ..te diskutushem Faleminderit
Samsung
0695816244
Leaflet
Në fillim