samsung galaxy s4

2 200 LEK

Shitet nga: eri 24 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
shitet tel galaxy s4 ne gjendje shum te mir sic e shihni dhe ne foto
Leaflet
Në fillim