Samsung galaxy s4 gt-i9505 4g lte

100 LEK

Shitet nga: Toni 05 Pri 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet smart phon s4 4g 2g ram 16 giga procesor cuad core 1.6 gzh shum i mir i shpejt. Per blersin ka dhurate dhe nje power bank 3000 am. flm
Leaflet
Në fillim