Samsung Galaxy S4 Blue I9500

90 EUR

Shitet nga: s4 14 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
samsung galaxy s4 blue ne gjendje shume te mire, shenja minimale perdorimi. vjen me karikues, kllef dhe xham mbrojtes.


Leaflet
Në fillim