Samsung s 4

80 EUR

Shitet nga: izi 04 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhuesi
Samsung
Samsung s 4 ne gjendje perfekte pa asnje lloj problemi dhe pa asnje riparim cdo gje origjinale.
Leaflet
Në fillim