SAMSUNG GALAXY S4

24 000 LEK

Shitet nga: Xhoni 29 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Prodhuesi
Samsung
Telefoni eshte ne gjendje perfekte 9.5/10, punon me te gjithe operatoret. Telefoni eshte vetem 3 muaj i perdorur i ardhur nga Amerika, Verizion 4G LTE. Shoqerohet me xham mbrojtes dhe kellef.
Leaflet
Në fillim