Okazion s4 version amerikan 230 mije ose nderohet

230 LEK

Shitet nga: Samsung s4 23 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Samsung
Shitet Samsung s4 version amerikan gjendje shume te mire m xham mbrojtes dhe dy kovera karikus original Mundesi ndrimi
Samsung s4
0692720964
Leaflet
Në fillim