Samsung s20 Ultra I Ri 1 Vit Garanci TechTronic

1 049 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tech Tronic Al Sot 03:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Tech Tronic Al
Iphone 7+ 62 000 LEK
iPhone 6 64 GB Ne Kuti TECH TRONIC STORE 350 EUR
iPhone 11 Pro Max 1 049 EUR
Iphone 7 34 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
•TechTronic💻📱⌚️⠀
🔺 Samsung Galaxy S20 ULTRA 128 GB NEW
⏳ Merre me keste Online / 10.100 Lekë / Muaj
♻️ 12 Muaj Garanci , NEW (pa kuti)
#rrinështëpi
🤝BLI SIGURT, 🛍BLI ONLINE!
🚚💨 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë!
📍 Adresa: 21 Dhjetori Perball Shkolles “Sabaudin Gabrani”
☎: 0674000067
👩🏼‍💻👨🏻‍💻 Porosit TANI 👇🏼👇🏼👇🏼
🌎 https://www.techtronic.al⠀⠀⠀
.⠀
.⠀
.⠀
.⠀
#techtronical #techtronic #newtechnology #iphone #people #tirana #albania #celular #ofertapafund #techtronicalbania #smartphone #thinkdifferent #followforfollowback #instatechnology #instalikes #celular #telefonmekeste #blionline #aplikoonline #shqiperi #telefon #cilesi #rrineshtepi #celularmekeste
Tech Tronic Al
- Celulare Dhe Laptop - Financojme Blerje Me Keste 1-24 Muaj - Korrektese dhe Besueshmeri Faleminderit qe Na Zgjidhni Ne ! Buy and be happy !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga "Muhamed Gjollesha" 21 Dhjetori perball shkolles "Sabaudin Gabrani" Tregoje në hartë
+355674000067
https://www.techtronic.al

Instagram

Tech Tronic Al
+355674000067
Leaflet
Tech Tronic Al
Samsung Galaxy FOLD 1 429 EUR
TECHTRONIC OKAZION !!! MACBOOK PRO RETINA 15  2014 999 EUR
Samsung S9 470 EUR
TechTronic Macbook Pro 2015 Retina 950 € 950 EUR
Në fillim