Samsung s10e 128GB

Shitet nga: eni 11 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 10 560 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

88 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S10e
I sapo ardhur nga amerika I pahapur me fatura dhe garanci “1 cop”
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim