SAMSUNG NOTE EDGE ➡️ Mobile Korea SHOP

Shitet nga: SAMSUNG NOTE EDGE Dje 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

190 000 LEK   220 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note Edge
Ne gjendje shum te mire fizike dhe funksionale akull pa asnje shenje perdorimi te pa hapur ne servise ORIGJINAL TE FABRIKAVE TE SAMSUNGUT jo prodhime per destinacione tregu boteror Keto jane prodhuar enkas per KOREN samsung galaxy note edge me 3 giga Ram dhe 32 giga Memorie me sistem android 6.1 offical vetem shiten nuk nderrohen CMIMI 220 MIJ LEK Per me teper na fjeni ne facebook ne faqen Mobile Korea SHOP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim