Shitet ose nderrohet Galaxy Note 9 👌

44 000 LEK

Shitet nga: Rigers 25 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet ose nderrohet kot per qef Galaxy note 9 super telefon 👌👌👌
Dhe ngjyra e vecant😉👌
Leaflet
Në fillim