OKAZION! SAMSUNG Galaxy NOTE 8 (PERFEKT!)

239 EUR

439 EUR

Shitet nga: Kristi 09 Maj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Samsung
Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 8 Orchid Grey si ne foto
I zhbllokuar per cdo Karte, origjinal me sistem android.

Eshte ne gjendje perfekte! Ekrani perfekt!!
Gjithashtu vjen me karikuesin dhe fishen origjinale.

Nje nga telefonat me te mire te momentit
nga te vetmit qe mban 2 dit bateri!
Me ekran Super Amoled perdoret gjithashtu me laps.
Me sistem android te fundit ne 9.0

Cel. : 0697685926 vodafone club
Leaflet
Në fillim