Samsung note 8 black 6/64 new

600 LEK

Shitet nga: Oli 29 Tet 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Samsung
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire me kuti origjinale dhe aksesore shtes
Leaflet
Në fillim