SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE

Shitet nga: IPHO E X 256 GIGA MEMORIE Dje 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 7
SAMSUNG GALAXY NOTE 7 VERSIONI I FUNDIT , 4 GIGA RAM DHE 64 MEMORIE BLUE GOLD, IRIS SCANER , FINGER PRINT SENSOR SUPER CILESI KAMERE NE GJENDIE TE SHKELQYER SHUM I VECANTE PER TREGUN I PA HAPUR KURR SI TELEFON MBAJM EDHE GARANCI PER ME SHUM NA GJENI NE FACEBOOK FAQEN MOBILE KOREA SHOP OSE NE INSTA NE FAQEN KOREA MOBILE JU MIRPRESIM TELEFONAT JANE CILSIA E PARE JANE ORIGJINAL ORIGJINAL PRODHIM KOREAN PER KOREN .....

BATTERY Non-removable Li-Ion 3200 mAh battery
Charging Fast battery charging 15W (Quick Charge 2.0)
Qi wireless charging
Talk time Up to 23 h (3G)
Music play Up to 68 h
MISC Colors Black Onyx, Blue Coral, Gold Platinum, Silver Titanium
Models SM-N935F, SM-N935L, SM-N935S, SM-N935K
SAR 0.46 W/kg (head) 1.16 W/kg (body)
Price About 500 EUR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim