Note 5 dhe S6 Edge+

470 EUR

Shitet nga: Aaa 23 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 6 960 LEK / muaj

Shes note 5 te bardhe ne gjendje perffekte,i mungon lapsi 65.000 leke
Edhe S6 edge+ Gold me disa shenja perdorimi 65.000
Leaflet
Në fillim